plakaty.blox.pl @ Facebook

Mierzwiak @ deviantART

OPIUM | Kino, film, plakaty, zwiastuny

Film - POLTERGEIST

kontakt

Blog > Komentarze do wpisu
"Justin Bieber: Never Say Never"


Wszyscy zastanawiają się jakiej płci jest Justin (Justine?) Bieber (Beaver?), albo gdzie jest początek opływającej jego/jej głowę fali włosów, mnie to jednak nie interesuje. Jedynce co chciałbym wiedzieć, to co u diabła myślał sobie twórca tego plakatu?

Można go nienawidzić, dostawać mdłości na dźwięk jego głosu i "muzyki", ale BiBi to gwiazda (na razie) i fakt ten jest niezaprzeczalny. Czy to dlatego na plakacie przedstawiono go jako olbrzyma? Jego wzrost względem znaku (odległość!) z nazwą rodzinnego miasta jest doprawdy imponujący. Nie zamierzam nawet sugerować, że to po prostu efekt braku u grafika jakiegokolwiek pojęcia na temat perspektywy, o nie, wszak od razu widać, że to robota profesjonalisty, więc efekt musiał być zamierzony.

Czy nie lepsza byłaby jednak jakaś koncertowa fotka? JJ-gigant na scenie, w blasku świateł, otoczony przez tłumy nieletnich fanek? Ach tak, to film ukazujący jego drogę do sławy, dlatego BiBi stoi na drodze. Genialne! I bardzo czytelne: od miasta w Kanadzie, poprzez nieokreślone miejsce symbolizowane przez świetlisty blask między jego nogami (nie chcę nawet wiedzieć, co to znaczy), aż po Nowy Jork. Zaraz... to film o narodzinach gwiazdy czy relacja z wycieczki do Wielkiego Jabłka?

Mniejsza o to, twórcy How I Met Your Mother (Jak poznałem waszą matkę) mogą dodać do kolekcji kolejny żart z Kanadyjczyków - w ojczyźnie Robin Scherbatsky nie znają jeszcze kolorów.
środa, 23 lutego 2011, mierzwiak

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
butters77
2011/02/23 13:24:15
Może w Stratford znaki z nazwami miejscowości po prostu są takie małe?:-)

P.S. How I met your mother - świetny serial!
-
sstefania
2011/02/23 13:54:07
Jeszcze: Stratford smutno leży pod śniegiem, a Nowy Jork jest przyjemnie słoneczny. A ta głowa jest doklejona do ciała, patrząc po cieniach. Ech, Kanadyjczycy.
-
Gość: MrMarQx, *.adsl.inetia.pl
2011/02/23 21:10:14
Normalnie, młody bóg! ;]